הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
בחר מלון
Bay View חיפה
קראון פלזה אילת המחודש
קראון פלזה חיפה
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים המחודש
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תל אביב אינדיגו
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

קראון פלזה סיטי סנטר תל אביב - קונסיירג'

אטרקציות בתל אביב

מוזיאון תל אביב לאמנות

המוזיאון הגדול ביותר בישראל המציג אמנות יהודית איכותית, אומנות אירופאית בין המאה ה-16 למאה ה-19, ציורים של אמנים מפורסמים כמו רנואר, מונה, ואן-גוך, מאטיס ופיקאסו. ניתן לקבל הדרכה באנגלית בימי רביעי בשעה 11:30. שד' שאול המלך 27.


המרכז הישראלי ליהלומים - מוזיאון היהלומים ע"ש הארי אופנהיימר

אם סעיף אטרקציות בתל אביב בחופשה שלכם כולל גם מוזיאונים, קפצו למוזיאון היהלומים ע"ש הארי אופנהיימר שנמצא במרכז מתחם היהלומים בישראל ברמת גן. המוזיאון פתח את שעריו לאחרונה לאחר תקופת שיפוצים נרחבת, ומספר את אגדת תעשיית היהלומים בישראל.

אבני חן נדירות, תחנות מידע, סרטוני וידאו ומולטימדיה משולבים בחוויה אינטראקטיבית מרתקת שמעצימה את היופי והזוהר של המינרל היקר ביותר בעולם. מבקרי המוזיאון יוכלו ליהנות מסיור וירטואלי והדרכה על ידי מומחים המסבירים את תהליך היווצרות היהלום, מערכות כריה שונות, שלבי החיתוך והליטוש, סחר יהלומים וניהולו, מאפיינים ושימוש ביהלומים בתעשיית התכשיטים.

התערוכות הזמניות במוזיאון ממחישות זוויות נוספות ליהלום ומספקות כלים נפלאים להצגת ותיאור התרבות, המסתורין והיוקרה השזורים בעולם אבני החן, התכשיטים והתשוקה האדירה של בני האדם ליהלומים.


מוזיאון ההגנה

המוזיאון בן ארבע הקומות מתעד את ההיסטוריה הצבאית של ישראל דרך מלחמת העצמאות. שד' רוטשילד 23.


חזרה למלון קראון פלזה סיטי סנטר >>>


מוזיאון נחום גוטמן

מוזיאון נחום גוטמן מציג את עבודותיו של הצייר נחום גוטמן בתקופה שעוד לא היו אטרקציות בתל אביב. העבודות מציגות את הקסם האוריינטלי של האוכלוסייה הערבית ובאורך חייהם של ערבים. התערוכות במוזיאון מציגות עבודות של אמנים רבים אחרים המציירים קווים לדמותה של האוכלוסייה הערבית בארץ.

מתי: ימי ראשון-רביעי בין השעות 10:00-16:00, יום חמישי בין השעות 10:00-20:00, יום שישי בין השעות 10:00-14:00, יום שבת בין השעות 10:00-15:00. רח' שמעון רוקח 21.


מוזיאון אילנה גור

מוזיאון אילנה גור שוכן במבנה יפהפה בן 250 שנה, ומאופיין בחמימות ביתית, ואין זה צירוף מקרים: חלק מהמוזיאון משמש את האמנית אילנה גור גם כביתה הפרטי. הבניין נבנה ועוצב במאה ה-18 כחאן היהודי הראשון, במטרה לקבל את פניהם של חלוצים יהודים בעת הגעתם לנמל יפו. הקירות המוצקים מסלעים זהובים, הקשתות החינניות והאווירה השלווה משקפות את שנות עבודתה של אילנה לשימור הבניין והזוהר הנוסטלגי שלו.

המוזיאון לא נופל ממוזיאונים אחרים ברשימת האטרקציות בתל אביב. השילוב בין האווירה הרגועה של עיר עתיקה בת 4,000 שנה הממוקמת על שפת הים, לבין האנרגיות התוססות של האמנות המודרנית, משקף את העקרונות המנחים בעבודותיה של אילנה: ישן מול חדש, כפרי ומסורתי מול חזות תעשייתית.

הבניין עצמו משלב את הפאר המעודן של ארכיטקטורת המוזיאון דרך בחירת עימוד הצגת העבודות, והאווירה הכללית שמעוצבת על ידי נוף עוצר נשימה של ים הנשקף מבעד לחלונות. רח' מזל דגים 4.


מוזיאון העתיקות של יפו העתיקה

המוזיאון נפתח לאחר שנים רבות בהם אצר את המציאות הארכיאולוגיות מחפירות יפו העתיקה.
מתי: ימי ראשון-שלישי בין השעות 8:00-10:00, יום חמישי בין השעות 9:00-14:00, יום רביעי בין השעות 9:00-19:00, יום שבת בין השעות 10:00-14:00. חניה חינם מהשעה 16:00.
רח' מפרץ שלמה 10, יפו העתיקה.


מוזיאון בתי האוסף לתולדות צה"ל

המוזיאון, הממוקם באתר תחנת הרכבת הישנה של יפו, מספר את ההיסטוריה של צבא ההגנה לישראל עד לימינו באמצעות סרטים, מפות, מודלים, מסמכים היסטוריים וכלי נשק אותנטיים.
רח' אילת 35.