הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
קראון פלזה ירושלים
בחר מלון
Bay View Haifa
קראון פלזה אילת
קראון פלזה חיפה
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

קראון פלזה ירושלים - קונסיירג'

סיורים

 

סיורי יום ברחבי ישראל

כל הסיורים הקבוצתיים מתבצעים על-ידי חברות התיירות המובילות בישראל, ונערכים בשפה האנגלית. בנוסף ישנם סיורים בצרפתית, גרמנית, ספרדית ורוסית בימים שונים, ועוד עשרות סיורים שונים אשר לא מפורטים פה אך אפשר לקבל עליהם מידע בעמדת הקונסיירג'.

האיסוף והחזרה בכל הטיולים הם מהמלון בירושלים, אלא אם כן צוין אחרת. בנוסף יש אפשרות לטיולים פרטיים בכל רחבי הארץ במגוון שפות, לפי הזמנה אישית. למעוניינים ישנם סיורים מאורגנים גם לירדן ומצרים.

ירושלים החדשה והישנה
תצפית מהר הצופים, סיור ברכב סביב חומות העיר, תצפית על הר הזיתים, ביקור בכנסיית גת שמנים, תצפית מטיילת העופל על נחל קדרון, יד אבשלום, מצבות קבורה מתקופת הבית השני ועיר דוד.

סיור רגלי דרך הכותל, תצפית על הר הבית, ביקור באתרי הרובע היהודי, הקארדו (רחוב מתקופה הרומית-ביזנטית), הליכה דרך השוק לביקור בכנסיית הקבר, דרך הייסורים (ויה דלרוזה), הר ציון, ביקור בקבר דוד ובאולם הסעודה האחרונה, תצפית על מדבר יהודה ובית לחם.

סיור ברכב בעיר החדשה: התיאטרון, בית הנשיא, הכנסת, בית המשפט העליון, מוזיאון ישראל וביקור ביד ושם.

 

מצדה וים המלח

נסיעה למדבר יהודה דרך אכסניית השומרוני הטוב, כאשר בדרך רואים את יריחו, העיר העתיקה והנמוכה בעולם. עצירה לתצפית על המערה בקומראן, מקום גילוי שרידי המגילות הגנוזות. נסיעה דרך עין גדי ועלייה למצדה באמצעות הרכבל, המעוז האחרון של המורדים היהודים בתקופת בית שני. סיור במבצר בן 2,000 שנים ובארמונו של המלך הורדוס. בדרך חזרה עוצרים לטיפול של בוץ טבעי ורחצה בים המלח.

 

ים המלח ספא

נסיעה למדבר יהודה דרך אכסניית השומרוני הטוב ובדרך תצפית על יריחו. עצירה לתצפית על המערה בקומרן, שם התגלו שרידי המגילות הגנוזות. התרווחות באחד מאתרי הנופש על חופו של ים המלח העשיר במינרלים והנאה מחוויות בלתי שגרתיות-ציפה על המים, התמרחות בבוץ טבעי ומרחצה בים.

 

נצרת, טבריה והכנרת

בדרך צפונה עוברים דרך תל מגידו, עמק יזרעאל ונגיע לנצרת. ביקור בכנסיית הבשורה ובכנסיית יוסף הנגר; המשך דרך כפר כנה וירידה אל הכנרת. תצפית על הר האושר, כנסיית הלחם והדגים וביקור בכפר נחום, עירו של ישוע. נסיעה לאורך הכנרת ותצפית על טבריה, והגעה לאתר הטבילה שעל נהר הירדן. בדרך חזרה צופים מנקודה מרשימה על הר תבור ועל כנסיית ההשתנות שעליו.

 

בית לחם ויריחו

נסיעה לבית לחם לביקור מקיף בכנסיית המולד, מקום הולדתו של ישו, דרך כיכר היבוס הסמוכה לכנסיה. תצפית וביקור בכנסיית שדות הרועים. חזרה לירושלים. נסיעה במדבר יהודה, דרך אכסניית השומרוני הטוב. תצפית מרהיבה על הנוף המדברי של מדבר יהודה. עצירה קצרה בגובה פני הים והמשך ליריחו - העיר העתיקה והנמוכה בעולם. עצירה בזקאוס סיקמור ותצפית על הר הפיתוי. ביקור בתל יריחו העתיקה, בו נחשפו 25 יישובים עתיקים. חזרה למלון.