הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
קראון פלזה ירושלים
בחר מלון
Bay View Haifa
קראון פלזה אילת
קראון פלזה חיפה
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

קראון פלזה ירושלים - קונסיירג'

אטרקציות בירושלים

מוזיאון ישראל

הוא המוסד התרבותי הגדול בישראל. המוזיאון מכיל יותר מ500 אלף חפצי אומנות המייצגים את שלל תרבויות העולם. בקיץ 2010 הושלם במוזיאון השיפוץ הגדול ביותר שנערך בו אי פעם וכעת הוא לא נופל ברמתו מהמוזיאונים המפורסמים בעולם. בנוסף, במוזיאון נמצא היכל הספר שבו אפשר לראות את מגילות ים המלח העתיקות.

 

מוזיאון המדע

המוזיאון הוא תחנה נהדרת בסיור בירושלים, במוזיאון מגוון תערוכות חדשניות ומרתקות, שכוללות מוצגים פעילים שמזמינים ילדי והורים לגעת בהם ולהפעילם. המוזיאון מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

 

מוזיאון ארצות המקרא

זהו המוזיאון היחיד בעולם שמציג את ההיסטוריה של תקופת המקרא והמזרח הקדום. במוזיאון מקבלים הסיפורים התנ"כיים מימד חדש לחלוטין מכיוון שהמיצגים מאפשרים הצצה לחיים, לאמנות ולערכים של תושבי המזרח התיכון לפני אלפי שנים.

 

מוזיאון מגדל דוד

המזיאון שוכן סמוך לשער יפו בכניסה לעיר העתיקה בתוך מצודה עתיקה ומשוחזרת. המוזיאון מציג את סיפורה של העיר ירושלים לאורך 4000 שנים. ממגדלי המצודה נשקפת תפית מרהיבה על כל חלקי העיר וברוב ערבי השבוע, תחת כיפת השמיים, מתקיים החיזיון הלילי שהוא מופע תלת מימדי המשלב מוזיקה מקורית ודימויי ענק המוקרנים על קירות מגדל דוד.

 

מוזיאון יד ושם

המוזיאון שהוקם בשנת 1953 מופקד על תיעוד תולדותיו של העם היהודי בתקופת השואה, הנצחת סיפור חייהם וזכרם של הנספים והנחלת מורשת השואה לדורות הבאים. ביקור במוזיאון זה הוא אינו דבר פשוט אך בהחלט חוויה חשובה מאין כמוהה שאסור לפספס.