הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
בחר מלון
בחר מלון
Bay View Haifa
קראון פלזה אילת
קראון פלזה חיפה
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

ההנהלה

שרון אלון - מנכ"ל תפעולי מלונות אפריקה ישראל

שרון אלון, (45) בעל ניסיון רב בתחום המלונאות בישראל, התחיל את דרכו ברשת מלונות פתאל לפני כ-15 שנים וכיהן במגוון תפקידים בכירים. כאשר בתפקידו האחרון היה למנהל אזור המרכז של הרשת והיה אחראי בין השאר על פתיחת מלונות חדשים.

מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל

אורן בוטבול - מנהל אגף שיווק ומכירות

כיהן בשורה של תפקידים שונים במלונות אפריקה ישראל, בתפקידו האחרון שימש כמנהל מכירות עסקים של החברה, במסגרת תפקידיו שימש כמנהל תיירות פנים במלונות תל אביב, קבט ראשי וליווי פרויקטים שונים ברשת. סיים בהצטיינות לימודי תקשורת ומדעי המדינה במכללת עמק יזרעאל.
 
אורן בוטבול- מנהל אגף שיווק ומכירות

רן אזשי – סמנכ"ל כספים

רן החל את דרכו בקבוצת אפריקה ישראל בשנת 2008. מילא שורה של תפקידים ניהוליים, כאשר האחרון שבהם היה מנהל כספים וחשבות של חברת אפריקה ישראל נכסים בע"מ. בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, המרכז האקדמי רופין ותואר שני במנהל עסקים התמחות במימון, המסלול האקדמי המכללה למנהל.
רן אזשי – סמנכ"ל כספים

רונן כהן – סמנכ"ל משאבי אנוש

רונן , בוגר תואר ראשון במנהל עסקים משלוחת אוניברסיטת דרבי ותואר שני במשאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב. החל את הקריירה המלונאית שלו ברשת הייאט הבינלאומית בה מילא שורה של תפקידים במשך 8 שנים , האחרון שבהם ראש אגף משאבי אנוש. לאחר מכן שימש רונן כסמנכ"ל מלון גולדן טוליפ ים המלח וכמנהל התפעול של מלון מרידיאן ים המלח . בין השנים 2010 ל 2016 מונה רונן למנהל משאבי אנוש רשתי של רשת מלונות פתאל . בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל משאבי אנוש של חטיבת הדיור המוגן היוקרתית של קבוצת עזריאלי.
רונן כהן – סמנכ"ל משאבי אנוש

רם צוברי - מנהל מערכות מידע

רם, מגיע לתפקיד עם ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה בתחום המחשוב המלונאי, ניהל את אגף מערכות המידע במלונות רבים: רשת מלונות פרדייז, רשת מלונות שרתון ישראל, מלון ענבל ירושלים, מלון הילטון תל אביב. כמו כן כיהן רם כחשב במלון שרתון סיטי טאוור. רם בוגר תואר ראשון בלימודי מינהל ומדיניות ציבורית של האוניברסיטה הפתוחה.

רם צוברי - מנהל מערכות מידע

ניר דויד נעימי – מנכ"ל מלון קראון פלזה תל אביב

ניר החל את דרכו ברשת בשנת 1996 וכיהן בשורה של תפקידים בתחום הקבלה והמכירות, במלונות קראון פלזה תל אביב וירושלים.

בשנת 2000 לקח פסק זמן מתחום המלונאות למספר שנים, עבד כמנהל מכירות בבית הספר למחשבים ג'ון ברייס, נסע לטיול סובב עולם שכלל את תאילנד, אוסטרליה, ניו זילנד ופיג'י, וניהל תיקי לקוחות עסקיים בחברת סלקום.

בשנת 2004 חזר למשפחת קראון פלזה כסמנכ"ל במלון קראון פלזה ירושלים. בהמשך מונה למנכ"ל מלון קראון פלזה ים המלח למשך שלוש וחצי שנים. לאחר מספר תפקידי ניהול בכירים נוספים ברשתות שונות חזר לרשת כמנכ"ל מלון קראון פלזה תל אביב.

ניר דויד נעימי – מנכ"ל מלון קראון פלזה תל אביב

עידית לוי סימון - מנכ"לית מלון קראון פלזה ת"א סיטי סנטר

בעלת תואר משולב של שפה, ספרות ערבית והיסטוריה של המזרח התיכון, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בענף המלונאות. עידית סימון נכנסה לתפקיד מנכ"לית מלון קראון פלזה ת"א סיטי סנטר לאחר שכיהנה בשנים האחרונות במספר תפקידים במלון קראון פלזה ת"א, כשהאחרונים שבהם סמנכ"לית ומנהלת התפעול של המלון.
 
עידית לוי סימון - מנכ"לית מלון קראון פלזה ת"א סיטי סנטר

חמי גור – מנכ"ל מלון קראון פלזה ירושלים

מלונאי בכיר בעל ניסיון בניהול מלונות ופרויקטים מלונאים בארץ ובחו"ל בהיקף של למעלה מ 100 מיליון ש"ח. ניהל את מלון היוקרה מצודת דוד, ותחת ניהולו דורג כאחד מעשרת המלונות הטובים במזה"ת ואפריקה בשנת 2014. כיהן כמנהל אזורי של שלושה מלונות היסטוריים באודסה, ובתחילת דרכו כיהן כמנכ"ל מלון שרתון פלאזה בירושלים ומלון ברשת דן. אירח ראשי מדינות, נשיאים, אנשי ציבור וידוענים מרחבי העולם.

ירושלים

אלון שאול – מנכ"ל קראון פלזה ים המלח

אלון בעל תואר הנדסאי תעשיה וניהול, החל את דרכו המלונאית לפני 16 שנה ומאז כיהן במגוון תפקידי ניהול ברשתות השונות. לתפקידו הנוכחי, מנכ"ל קראון פלזה ים המלח, נכנס אלון לאחר שכיהן כסמנכ"ל התפעול של מלון קראון פלזה תל אביב סיטי סנטר, מלון קראון פלזה ים המלח ומנכ"ל אשכול מלונות חיפה.
אלון שאול – מנכ"ל מלון קראון פלזה חיפה

דוד ברנס - מנכ"ל מלון קראון פלזה אילת

דוד ברנס הינו בעל ניסיון של כ-40 שנה בתחום המלונאות בארץ ובעולם מתוכן 25 שנים בניהול מלונות. דוד עבר לנהל את מלון קראון פלזה אילת לאחר שכיהן במשך 5 שנים מנכ"ל מלון קראון פלזה ים המלח. ניסיונו הרב כולל שורה של תפקידים ניהוליים, וביניהם שימש כמנכ"ל הולידיי אין בטרנבה סלובקיה, מנכ"ל שלושה בתי מלון בפראג וקרואטיה, מנכ"ל מלון גלי אילת, מנכ"ל מלון נפטון (מרשת רימונים) מלונות קיסר ים המלח ואילת.
 
דוד ברנס - מנכ"ל מלון קראון פלזה ים המלח

שמעון כהן - מנכ"ל אשכול מלונות חיפה

שמעון הינו בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול של האוניברסיטה הפתוחה וניסיון של 26 שנים בענף המלונאות.
לאחר 10 שנים בהן שימש כמנכ"ל מלון נוף בחיפה, הצטרף לרשת בשנת 2014 ולאחרונה מונה למנכ"ל אשכול מלונות חיפה.
פלזה ים המלח
הדפס